| Mihaimihai1234 a întrebat:

Sal TPU, are cineva idee cat dureaza sa vina o comanda de la pc garaj, am construit un pc de gaming in buget de 6500 de lei si am comandat marti seara, miercuri seara mi.au dat mesaj ca e gata pc ca urmeaza sa fie dus la firma de curierat, comanda a fost plasata pe 12.12. 2017 adica marti si nici azi ca e vineri nu mi.a venit comanda, are cineva idee cam cat mai dureaza pana vine?

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

In general, toti retail-eri mari, gen eMag / PCGarage, sunt foarte aglomerati in perioada asta. Eu am o comanda la eMag facuta luni, 11.12. 2017, si nu am primit-o nici acum.