| Cairo a întrebat:

Buna. Vreau sa ii confectionez iubitului meu un advent calendar de Crăciun, aveți idei pentru 24 de cadouri simbolice/micute? (Vreau sa fie și ceva funny) dau fundita

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Foarte tare.Gasesti cate idei vrei pe internet.In unele zile pot fi dulciuri, in altele o provocare sau un gest frumos din partea ta pe care il poate folosi cand simte nevoia(sa-i oferi un masaj, sa va uitati la un meci sau la un film preferat de-al lui etc.), in altele poate fi o activitate de sezon in doi(faceti prajiturele in forma de brad, omuleti de turta dulce etc) sau chiar ornamente de brad.Have fun!

| XMarya78 a răspuns:

Buna, poti sa cumperi un lantisor cu initiala lui sau numele lui, in a doua pui un glob cu meme (rock) sau o poza cu voi foarte amuzanta
A treia poti pune o bratara matching (o bratara tie o bratara lui care are magnet)
In a patra un cadou simbolic, am vazut ceva pe tiktok cu numele lui si numele tau care lumineaza in mai multe culori. In a cincea niste dulciuri
In a sasea daca ii place gaming ul ia i o husa de laptop gaming(daca nu are husa)
(Nu prea am idei ca nu am iubit)
Succes!?