| Dumitritsa a întrebat:

Ce idei de cadouri pentru Anul Nou aveti? Pentru iubitii vostri fetelor.)
Ce as putea sa ii cumpar iubitului meu? sau ce as putea sa ii confectionez de mina?
Suntem de 5 luni impreuna si as vrea ceva mai special.

2 răspunsuri:
| oty2001 a răspuns:

Fa-i o felicitare si cumpara-i un plover (sau o haina sau o pereche de papuci) sau telefon mai smecher sau un catelus (sau ce animal ii place lui) PS: catelul sa fie cu fundita sa fie vaccinat si sa aiba patut, lesa si zgarda.

| oty2001 a răspuns:

Sau o perna in forma de inima personalizata cu o poza cu voi doi.
sau ceva personalizat.
daca stai in Iasi este la Carrefour Felicia un magazin pentru d-astea personalizate (cani, brelocuri, brichete etc.)