| Byancutza_Bianca_1999 a întrebat:

Vreau sa ii iau prietenei mele, și mie, niște inele de acelea, Best friends(CU semnul infinitului)
Știți de unde le pot lua? Dacă se poate sa nu fie asa scumpe și sa fie ori din Galați ori un site din România. Mersi.

Răspuns Câştigător
| Anonim678903 a răspuns:

Eu am vazut niste inele frumoase cu best friend la meli melo happy funda?

8 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Sper să-ți placă ce vei găsi aici
https://www.facebook.com/accesorii.altfel?fref=photo
O zi plăcută!

| Byancutza_Bianca_1999 explică (pentru Anonim678903):

Sa plătesc și transport, nu?
Apropo, crezi ca Inelele alea sunt bune pentru niște fete de 12 anul? happy

| Byancutza_Bianca_1999 explică (pentru Anonim678903):

Sa plătesc și transport, nu?
Apropo, crezi ca Inelele alea sunt bune pentru niște fete de 12 ani? happy