| adelinaiulia27 a întrebat:

Heei! Ce cadou as putea sa-i fac prietenei mele cele mai bune?
Când a venit în România, i-am cumpărat o cărticică despre prietenie, i-am făcut o felicitare, i-am mai dat o bratara și un buchet de flori.
m-am gândit sa-i dau când pleacă o carte, sa fac niște tricouri imprimate cu "Best friends", dar e puțin. Aveți voi alte idei? Dau fundaaa

Răspuns Câştigător
| Alexandraaq a răspuns:

Poti sa ii dai un lantisor cu bff si tu sa ai jumatate din el (ex: https://www.google.ro/......ps?/search ), poti sa ii iei un fel de cutie sau un "cufaras" mic si in el poti pune amintiri poze sau alte chestii
sau poti sa ii iei un ursulet

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Buna! Eu unul cred ca tricourile sunt bune dar numai acel mesaj cu "Best friends " este prea putin. Ai putea sa faci un tricou personalizat cu mai multe poze cu voi doua, cred ca ar fi mai fain asa. Daca ti se pare putin atunci mai pui o bratara cu BFF (Best Friends Forever) sau o cana personalizata...cu o poza cu voi, ceva.
I-ai dat deja o carte, eu unul zic sa mai schimbi.
Succes!

| DariaAdelina a răspuns:

Specifica si tu cati bani ai la dispozitie, cati ani are fata, si ce fel de persoana e :*

| adelinaiulia27 explică:

Nu mă gândesc la bani. Vreau sa fie ceva frumos.