| Ezic a întrebat:

Buna, vreau sa imi cumpar niste petarde si artificii de pe Fire Show, vreau sa stiu daca siteul este legit si daca o sa am probleme dupa ce le comand (ma refer la politie deoarece stiu ca sunt ilegale dar avand in vedere ca sunt de pe Fire Show ma gandeam ca este ok )

4 răspunsuri:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Dar si daca vine politia la tine sa te intrebe de unde le ai ( desi nu cred, e un sistem de **** unde fetele mor in casele strainilor. Mi e greu sa cred ca te vor remarca pe tine ) le spui site ul iar cei care o incurca sunt ei, nu tu.

| ruddy a răspuns:

Salut, tot ce este pe site este legal.Nu sunt petarde prea tari, daca mergi direct la ei la sediu, afisat au chestii legale, dar au si o camera ascunsa unde au de toate. De pe site nu cred ca poti comanda ceva mai tare

| Ezic explică (pentru ruddy):

Ok, multumesc

| eddyEdddy a răspuns:

Xhamster,beeg,spankbeng,cumlouder
have fun!