| TheeeeoQueen a întrebat:

Se mai merita cumparat un iphone 5S de 32GB sau 64GB in 2016? Nu vreau sa imi cumpar 6 sau alte modele mai noi fiindca ecranul este mai mare de 5 inchi(nu sunt sigura ca am scris corect) si modelul este diferit iar mie sincer, nu imi place. Vreau sa stiu daca merita in 2016 fiindca in iarna imi voi cumpara..Astrpt pareri si argumente. Dau funda ❤

Răspuns Câştigător
| Celcareajuta a răspuns:

Alege iPhone SE, iPhone 5s o sa fie rapid depasit. Adica da, merita acum in 2016, dar in 2017 nu o sa mai merite si e pacat sa iei un telefon pentru cateva luni.

In timp ce SE o sa mai duca 2-3 ani lejer

2 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Merita, si-a luat un coleg si ii merge genial, fara blocari lag etc. Daca vrei ceva mai performant dpdv tehnic poti opta pentru iphone SE.

| ubox7007 a răspuns:

Iphone 6 si 6s au de 4, 7 inch, dar poti sa-ti iei iphone se