| anna_7227 a întrebat:

vreau sa imi dati un sfat...Sunt foarte slaba, si imi caut niste blugi stramti, dar din cauza ca sunt slaba, pantaloni nu stau stramti pe mine.stiti cumva de unde as putea gasi niste pantaloni destul de stramti?

~Multumesc

8 răspunsuri:
| mariusciocan a răspuns:

Decat sa stai sa gasesti pantaloni mai bine te ingrasi un pic. ca daca stau stramti si ti se vad oasele...nu vad rostul. macar sa stea stramti si sa se vada o forma, ceva. tu stii mai bine

| Shinen a răspuns:

Daca iti place o pereche de blugi stramti probeaza-i si vezi daca iti sta bine.
In aproape orice magazin se gasesc blugi stramti de care caut tu, draga mea. Daca esti slaba asta nu e o problema prea mare. Si eu sunt slabuta si port blugi stramti cauta-ti marimea ta.

| multimoak a răspuns:

Daca iti place ceva cumpara si daca nu-ti convine cum iti sta dai o fuga la croitorie si modifica asa cum iti place si cum te avantajeaza!
Go go go shooooopping!

| campanario a răspuns:

Pantalonii prea stramti te vor arata si mai slabuta de cum esti happy. Gasesti daca cauti in ceva magazine de haine mai scumpe ca sa zic asa, cum ar fi de Benetton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Takko gasesti colanti.Sunt la moda, stramti si draguti. Daca in orasul tau nu exista Takko, incearca la malluri. O sa gasesti!
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la benetton

| ioana0102 a răspuns:

Nu te supara pe mine dar nu cred ca pantalonii stramtii te avantajeaza...

| talalt95 a răspuns:

Ma si eu sunt slaba si gasesc f repede pantaloni stramti dar nu stiu cat de slaba esti tu.eu sunt si inalta.eu am gasit pantaloni stramti in mall in bucuresti in oricare mall la bsk, zara,. aici sunt pantaloni stramtibig grin>big grin