| zzPufoseniaxx a întrebat:

Vreau sa-mi comand un dispozitiv glo dar nu stiu sigur cum se procedeaza. Pot pur si simplu sa-l comand si sa-l folosesc fara probleme cand ajunge sau trebuie sa merg la un centru glo pentru a mi-l activa? Cand mi-am luat iqos a fost un proces intreg cu chestionare si m-a tinut doamna aia acolo jumatate de oralaughing).
Intreb pentru ca bineinteles nu pot sa merg niciunde pentru a-mi lua glo, vreau sa stiu daca il pot comanda si folosi fara vreo problema cand ajunge.

2 răspunsuri:
| ataraxia91 a răspuns:

Hello! Poti sa comanzi de pe site: www.glo.ro, livrarea e gratuita pentru comenzile mai mari de 100 lei si comanda ajunge de regula in ziua urmatoare.