| Sorinlelele a întrebat:

Vreau sa comand de pe aliexpress. Cum se procedează cu transportul? Stau la tara pe lânga Ploiești. Comanda o ridic de la vama, sau vine în Ploiești, sau ajunge acasă?

3 răspunsuri:
| Alinailies a răspuns:

La oficiul postal de care aparti, dureaza destul de mult, am asteptat si doua luni pentru o comandasad dar am avut produse care au ajuns in 10 zile.

| wexceptional a răspuns:

Iti vine o hartie de la posta acasa ca sa te duci in Ploiesti la posta daca ti-l controleaza s-ar putea sa ajunga la vama nu se stie depinde ce valoare are coletul
ce iti cumperi? sunt produse foarte bune acolo.

| Sorinlelele explică (pentru wexceptional):

Niște scule pentru bicicleta de 6 dolari