| anonim_4396 a întrebat:

Bună
Vreau sa-mi schimb stilul vestimentar,eu mă imbrac de obicel elegant dar parcă nu sunt eu,ador când văd fete imbracate sport dar totusi par atat de elegante,stilul ala swag m-ar defini complet pentru muzica care o ascult, dar totusi mi-e frică sa fac o schimbare.Si când imi propun să-mi iau o pereche de tenisi si o sapcă mă intorc acasa cu o pereche de pantofi cu toc si o esarfă pe care le tin in dulap si rămân acolo pâna cad cineva le gaseste si mă intreaba când le-am cumparat iar eu zic:Habar nu am lasa-le acolo laughing.Voi ce ziceti. Funda

Răspuns Câştigător
| Nustiu123 a răspuns:

Hello! happy

In primul rand tu ar trebui sa fii sigura pe tine ca vrei sa iti schimbi stilul vestimentar iar dupa aceea sa iti para rau ca ai facut-o. Gandeste-te bine la schimbarea aceasta. Fetele care se imbraca mai sport sunt putin mai baietoase. Intr-adevar fetele care se imbraca mai elegant zic eu, sunt mai altfel, adica inspira un aer de rafinament si eleganta. Dar..de ce sa nu incerci? Incercare moarte n-are.Ar trebui sa te imbraci pentru cateva zile asa si vei constata dupa daca iti place sau nu.Parerile altora nu conteaza.Ei tot timpul te vor critica. Simte-te bine in pielea ta.

Mult succes!

4 răspunsuri:
| xXBeSpecialXx a răspuns:

Incearca tot felul de haine si vezi care iti vin mai bine. Poartale pe cele care te definesc.Imbraca-te lejer.big grin

| AnnaaaPopa555 a răspuns:

Sigur ca poti sa-ti schimbi stilul vestimentar. Poti sa-ti creez propiul tau stil de a te imbraca. Nu-ti fie frica sa faci o schimbare iar daca crezi ca stilul swag te-ar defini, cumpara-ti mai mai mult haine sport de acum incolo. Dar ai grija sa -ti iei niste haine pe care sa le poti asorta.winking

| Veronicapapushica a răspuns:

Ok eu am trecut prin asta si stiu cum te simti te temi ca daca iti vei schimba stilul brusc cineva va zice ca nu te prinde acest stil. Eu te sfatuiesc sa alegi un stil care sa iti fie pe plac si incearca sa-l porti. Chiar daca unei persoane nu osai placa sau mai multe o sa fie impotriva cu acest stil este important sa iti placa tie... Daca nu vrei sa schimbi stilul brusc incearca treptat asa poate o sa fie mai multe persoane de acors cu tine. Sper ca te-a ajutat raspunsul meu. Funda

| Crypto111 a răspuns:

Fi tu insuti si nu incerca sa-ti schimbi stilul daca nu te defineste happy Funda? happy