| addutsa a întrebat:

vreau si eu idei de cadouri pentru valentine's day pentru iubitul meu.nu am idee ce sa-i iau...va rog ajutati-ma:*:*:*:*

3 răspunsuri:
| Bogdanell5 a răspuns:

Buna. Uite cateva idei, care merg foarte bine. Nu trebuie sa'i cumperi...Ciocolata, flori, perne, chestii monotone. Fi nebuna! Cumpara'i o cana de cafea cu doi cupidoni care se saruta, un stilou rosu cu inimioare lipite pe el, ceva care sa-ti exprime sentimentele intr-un mod tampit. Sper ca te-am ajutat. Bafta happy

| malinne a răspuns (pentru Bogdanell5):

Asta e de asemenea ceva normaltongue

| allecsu a răspuns:

:* o seara de vis