| Bubz a întrebat:

Vreau sa'mi dati idei de cadouri pentru iubitul meu.vine si Valentine's day si ziua lui este p 22 martie. a mea p 16 martie si nu am nici o ideestraight face va rog ajutor! funda cel mai bun rasp!

Răspuns Câştigător
| oannna3 a răspuns:

E greu cu cadourile, nu? happy Eu zic ca tu il cunosti cel mai bine pe prietenul tau si cu siguranta o sa ii gasesti ceva frumos. Poti alege o multime de lucruri : daca e tipul elegant, o cravata, un ceas, un portofel, un parfum mai deosebit. Daca e tipul mai glumet, aici este infinita lista. Gandeste te ce ii place, la vreo amintire personala si amuzanta. Daca ii plac masinile, ia una in miniatura si o diploma de cel mai bun sofer. Gasesti asa ceva la toate artizanaturile. Iar daca vrei ceva romantic, ca tot e valentine s day, ai putea sa ii gatesti mancarea lui favorita, sau ai putea sa imprumuti filmul sau de groaza/ actiune favorit, sa te echipezi cu popcorn si bere si sa il vizionati impreuna laughing. Sunt gesturi mici, dar atat de frumoase! Sper sa iti fie de ajutor ceea ce ti am scris! bafta!

5 răspunsuri:
| ursachy a răspuns:

Un set cu gel de ras, aftershave. si parfum depinde de care vrei tu de buget si etc... cam asta merge mereu la barbati iti garantez.iar daca vrei ceva mai deosebit cunosc pe cineva care vinde parfumuri originale 80 lei -100 ml Exemplesadpaco rabanne: one million, bvulgari, gucci by gucci SPORT, jean paul guttier. etc ) doar sa-mi spui.Iar daca nu vrei ceva de genul asta o camasa frumoasa cum ii place sau ceva de genul, si multa dragoste :X.

| DenisaMetal a răspuns:

Un tricou personalizat cu o poza in care sunteti voi doi, sa va lege o amintire frumoasa.

| Dana23 a răspuns:

De Valentins`day poti sa-i cumperi un lantisor cu initialele voastre intr-o inima/perna in forma de inima pe care sa scrie "Te iubesc"/breloc in forma de inima+parfum+poza cu voi doi.De ziua lui poti sa-i cumperi un sistem cu 2 boxe si un subufar/o bluza cu un motto dragut/un joc de sah(daca e pasionat de asa ceva)! Sper ca te-am ajutat:*

| Andr33a96 a răspuns:

Pai pentru Valentin's day poti sa imprimezi un tricou cu poza de a voastra, o perna, cana happy pentru ziua luibatting eyelashes : dai un lantisor cu initiala ta thinking pune-i o poza cu voi doi intr-o ramabatting eyelashes sau fa un colaj de mai multe poze scoate-l la imprimanta si pune-l intr-o ramabatting eyelashes sper ca o sa te ajute :*

| lawra a răspuns:

Hey! cumva iubitul tau e nascut in 1983?