| Someonelikeyou a întrebat:

Buna!:*:*. weekend-ul viitor ma voi duce intr-o excursie...si nu stiu cu ce sa ma imbrac.straight face. voi ce imi recomandati? cu ce sa ma imbrac?straight face.

Răspuns Câştigător
| Păpușica_2939 a răspuns:

Buna. Depinde de anotimp, daca va fi ploios sau nu. Dar in orice caz imbracate lejer, sa-ti fie comod. happy
Poate: blugi si o bluza colorata, pozitiva, draguta.
Parul poti sa-l prinzi, sau sa-l lasi pe spate, dupa dorinta ta.
Sa faceti multe poze.
Pa

4 răspunsuri:
| Helăăău a răspuns:

Cu ceva lejer big grin

| zzuzu_8398 a răspuns:

Ia-ti ceva leger, sport in care sa te simti bine, si desigur sa ai si ceva gros la tine... happy

| dbblondii a răspuns:

Depinde si ce stil ai, de exemplu daca te imbraci in trening vei putea sa te misti si ai un stil sportiv, poti sa alegi orice iti place si sa te simti binebig grin. Daca te imbraci in blugi s-ar putea sa nu te poti misca daca faci drumetii pe munte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tenesi/bluza/blugi