| gamershell a întrebat:

Buna ziua am castigat o minge coca cola la noua promotie si nu stiti pentru a ridica premiu am nevoie si de capac si de codul de pe telefon

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Doar de codul de pe telefon. Codurile sunt unice, deci nu este nici o problemă.

2 răspunsuri:
| Miky69 a răspuns:

Mergi la o benzinarie. Petrom. ceva...ei tot timpu participa la promotiile astea...

funda? tongue

| CraZyDriFttEr a răspuns:

Daca iti scrie un cod este mai complicat, dar daca scrie minge pe capac du-te la o alimentara si arata-i capacul si daca nu au poti intreba de unde poti face rost si faci exact la fel