| Crioi02 a întrebat:

Bună ziua. Am dat comanda azi 16.12 pe zalando și îmi arată ca o să îmi vină între 22-27. Voiam să întreb dacă a mai comandat cineva în perioada sărbătorilor și dacă a venit până la craciun

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa sa ajunga pana de Craciun, deoarece companiile postale si de curieri au anuntat intarzieri masive, fiindca sunt super aglomerati in perioada asta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Azi este sîmbătă abia luni vor procesa ei comanda si o vei avea pana de anul nou, ia in calcul zilele libere intre Craciun si revelion.