| anonim_4396 a întrebat:

Bună. Am comandat ceva de pe net sa vina prin fan curier. Stiți cumva dacă pot plăti cu (,) cardul atunci când ajunge la ușa? Nu am specificat acest lucru în comandă. Ar trebui să-l întreb asta când suna sa întrebe dacă sunt acasă?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Curierul trebuie platit cu cash, cand iti vine la usa.
Cu cardul se plateste doar la sediul lor!
Fugi si scoate cash ca nu-ti lasa pachetul si va trebuii sa te duci apoi singur la sediul lor, sa-l ridici.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Nu cred ca poți, dar poți scoate bani de pe card și cu aceia sa plătești comanda.

| ZappyTv69 a răspuns:

Nu poți. Am avut surprize din astea. Doar cash poți plăti la fata locului