| newaccountbye a întrebat:

Buna ziua! Am nevoie de câteva idei de cadouri pentru aniversarea unei fetițe de 2 ani! Este verișoara mea și vreau sa-i iau ceva frumos

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O păpușă. Ce multe idei ti-ar trebui?

| Violleta2022 a răspuns:

O papusa mai moderna, fiindca copii apreciaza doar jucariile la anisorii astia.

| Smolbean a răspuns:

Lego duplo e top!
Bebelusi
Puzzle din acela în care doar pune forma, sunt în jumbo(cu animale, Prințese, tot ce vrei)
Carte de pictat cu apa, foarte fascinant) tot în categoria asta era într-o vreme la Lidl un covoraș de pictat cu apa, și când se usca, se putea picta din nou)
Tricicleta-dacă ai buget marehappy
Accesorii de par cât mai roz și cu fundițe happy
Plușuri
Răspundel istețel - pentru ceva mai serios și educativ, dar e destul de scump

Cu drag, cineva cu experienta în ale toodleri-lor happy

| MironMihaela a răspuns:

La varsta asta pe copii ii intereseaza zdraganelele, jucarii colorate, cu lumini, gen pian multifunctional.

| Iulianaiuli78 a răspuns:

Puzzel,jocuri de memorie, păpușile, jucariille de plus, trotinetă, lănțișoare, cuburi de construcție, instrumente muzicale, unstensile de pictură, cărții de colorat. Niste hăinuțe dar va fi mai greu cu mărimea ( rochiță)