| CEA a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi in legatura cu niste cadouri de Craciun, pentru verisoara, fratele, si prietena mea cea mai buna. Vreau idei originale nu parfumuri lansitoare sau esarfe.

3 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Eu iti dau sfat doar pentru prietena cea mai buna ...aici stiu cel mai bine
i-as lua un mos craciun mare cu poza cu voi doua pe el happy ar fi atat de draguu puppy dog eyes
eu am primit de la ea un lantisor cu o jumatet de inima ea si jumate eu pe care scrie pe ea intreaba best friend...
Nu prea gasesti lucruri speciale pentru prieteni special in Romania asta :@ laughing) sorry ca nu prea am putut sa te ajut sad

| DaianaDiana a răspuns:

Pai incearca cu un album foto sau cu o felicitare...

| Dmail a răspuns:

Viziteaza www.dmail.ro si aici gasesti idei utile pentru cadouri de craciun,cadouri pentru femei,cadouri pentru bunici,cadouri pentru barbati, cadouri pentru copii, cadouri pentru prieteni.