| AncaGo a întrebat:

Buna ziua,
Am o comanda care a plecat din China si conform awb tracking-
Arrive at the sorting and distribution center,Bucharest,București,022348.
Cautand pe internet, am gasit ca s-ar afla intr-un depozit al Postei Romane, doar ca acestia cer alt nr de awb din 13 caractere, 2 litere la inceput, ceea ce eu nu am pentru a cauta coletul.
Astfel, ma puteti ajuta sa unde se afla coletul si cine mi-l trimite la adresa? Sau cu cine ar trebui sa iau legatura pentru a afla cand intru in posesia lui?
Awb - KXJ3082816951HH
Multumesc,

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Asta am văzut și eu, căutând după awb
Cel mai bine vorbești cu fiecare oficiu poștal in parte din București pentru a afla awb-ul actual sau macar când ar ajunge coletul.
Altceva nu prea ai ce face, in afara sa aștepți.