| Eleonora180 a întrebat:

Bună ziua! Am o intrebare.
Am făcut o comandă de pe notino de duminica, atunci a fost procesată si a trimis-o in depozitul sameday unde pe site scria ca astăzi, marți ajunge comanda ..Inca nu am primit niciun sms de la curier.Stie cineva ce s-a intamplat cu comanda?

1 răspuns:
| ArnoldVaida a răspuns:

Sameday după experienta
mea este o firma serioasa
În România în 2-3 zile ajunge eu ași proceda în felul următor a-și suna la Sameday și lași întreba eu am făcut odată acest lucru și au răspuns frumos la întrebarea mea va întreabă nr tel sau nr comanda de aveți nevoie de alte informați sunt la firma de unde ați comandat.