| Claude1090 a întrebat:

Bună ziua, am si eu o intrebare. Am făcut o comadă de un telefon pe data de 2 Ianuarie de pe eMAG după ora 13:20, telefonul e comercializat de ihunt firmă partenera a eMAG. Acum vreau sa stiu cand imi va ajunge, au trecut 4 zile deja. Eu sunt din Vrancea si as vrea sa stiu!

Răspuns Câştigător
| Lola200228 a răspuns:

Salut.Servicile de curierat din România au vacanța mai multă, dacă înțelegi ce spun. O sa îți vina săptămâna viitoare mai mult ca sigur deoarece și eu mi.am cumpărat niște cosmetice și firma respectiva mi.au spus de curieri.Nu îți face griji. O sa ajungă.

| Claude1090 explică (pentru Lola200228):

E prima dată când imi intârzie asa am mai comandat de la ei si imi venea de obicei a doua zi

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Va sosii saptamana asta, cand se vor putea deplasa curierii.
Oricum, pe 1-2 ianuarie nu s-a muncit, deci abia au facut comenzile de anul trecut in 3 si 4 ianuarie, iar in 5 urmeaza sa le faca pe cele de anul asta.

| Lioana a răspuns:

Probabil il vei primi luni.

| Claude1090 explică (pentru Lioana):

Luni e sărbătoare se pune!?

| Lioana a răspuns (pentru Claude1090):

Chiar daca ziua de Sf. Ioan e sarbatoare, nu se da zi libera.

| cfrtobias a răspuns:

Scrie lor pe Facebook sau vezi in cont unde e

| Claude1090 explică (pentru cfrtobias):

Le-am scris si au zis ca nu stiu ei că nu sunt capabili sa zică când va veni abureli de al lor csf!

| Claude1090 explică:

Nu cred ca nici saptamna care urmeaza nu vine

| Radu3448776 a răspuns:

Eee pai asa este eMag niste mari hoti! Ai dat banii pe acel telefon?