| BanuMonica a întrebat:

Buna ziua, am și eu problema și nu știu cum să fac daca mă poate ajuta careva.Am făcut comanda pe shein din Romania doar că am greșit ceva in legătură cu unde trebuia să ajungă. Adică am pus orașul, strada și nr dar nu am mai pus și comuna...comanda a fost ajunsă în orașul respectiv, dar nu a putut livra la adresa deoarece nu corespunde adresa. Acum nu știu cum să dau de curier sau de cei de la shein. Va mulțumesc anticipat la cei ce pot să mă ajute cu vreo informație

1 răspuns:
| Andreea99911818181 a răspuns:

Nu trebuie sa iei legatura cu cei de la shein si cu curierul. Intereseaza te cu ce curier livreaza, cel mai probabil Dpd pentru ca aia de ocupa cu livrari internationale suna i si explica le situatia. Ei te vor cauta in baza de date dupa nume si iti vor da nr de contact al curierului. Cel mai probabil coletul tau se afla la ei in depozit dar depinde cu cine livreaza shein. Cauta pe net sau pe mail, trebuie sa fii primit macar ceva sau daca ai un awb cauta direct pe Awb Dpd