| alexandra7199271 a întrebat:

Bună, am avut o comandă pe shein și mi-au spus ca am greșit adresa, am verificat și nu este greșită, am sunat și la curier și nu m-a ajutat cu nimic … cum pot să primesc comanda? Pot să le dau un mesaj pe mail celor de la shein?

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Curierul nu a vrut să o predea, uneori le pierd intenționat motivând alte scuze.
Intra pe aplicația Shein la Tehnic suport în colț dreapta când intri la "Me" și le spui că pachetul tau nu a ajuns și să îți restituie banii înapoi pe card sau in wallet. Și apoi îți refaci comanda.
Daca se întâmplă a doua oară, mergi la OPC daca curierul vine cu motivul că adresa e gresita și sper sa ai rezolvate.
Intra pe grupul de Facebook Shein Romania pentru alte detalii.

| sierra1 a răspuns:

Cei de la shein au expediat deja coletul?

| alexandra7199271 explică (pentru sierra1):

Da, coletul a ajuns până în românia

| sierra1 a răspuns (pentru alexandra7199271):

Probabil ai și un awb

| alexandra7199271 explică (pentru sierra1):

Da, am instalat aplicația fan curier și îmi spune ca adresa e greșită …