| Toea_Addy_1999 a întrebat:

As avea și eu o mică întrebare. Unde pot găsi în Brașov un rucsac bun sau dacă îmi puteți sugera o anumită marcă. Eu folosesc rucsacul în fiecare zi, cel mai mult pe la facultate, dar și în timpul liber îl cam car toată ziua după mine. În principal sa fie rezistent și încăpător.

6 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Auchan Coresi gasesti toate modeluriile si ce vrei tu dupa gusturi.

| Toea_Addy_1999 explică (pentru Pricope_Marius_1997):

Am fost deja, dar aș vrea să știu dacă mai sunt și alte magazine prin centru sau oriunde.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru Toea_Addy_1999):

Cauta pe hhttps://www.google.com/......14z/data=! 3m1! 4b1 absolut toate magazinele si centrele comerciale mari din Brasov s-au daca nu scrie pe net si gasesti acolo ori du-te in Decathlon ca nu ai cum sa nu gasesti ce iti place.

| mgtow a răspuns:

Militaryshop.ro are rezistent

| Bizon95 a răspuns (pentru mgtow):

Https://militaryshop.ro/
domain is for sale big grin

| mgtow a răspuns (pentru Bizon95):

Lol