| Crash94 a întrebat:

O mică întrebare am şi eu. Dacă încep medicina în Braşov, la buget, iar după un an dacă dau admiterea pentru cea din Iaşi, pot intra la buget?

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Poti sa intri la Iasi la buget doar daca iti ingheti anul la Brasov si reiei facultatea la Iasi din primul an.

| Crash94 explică (pentru TheAce):

Aşa deci, asta era ideea, voiam să ştiu doar dacă e posibil.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica vrei sa renunti la un an de studii? De ce nu faci transfer?

| Crash94 explică (pentru anonim_4396):

Din câte am înţeles nu e chiar atât de simplu să te transferi.