| leolord669 a întrebat:

Buna ziua, ce parfum ati recomanda pentru barbati pana in 300 de lei, preferatul vostru? Sa fie unul persistent.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mie imi place parfumul masculin de la GeorgioArmani "Acqua Di Gio" (cel alb) parfum sa fie, nu apa de toaleta sau apa de colonie, ca alea sunt dilutii de parfum si rezista numai 2-3 ore, pe cand parfumul rezista 24 de ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eros Versace sau Paco Rabanne Invictus

| leolord669 explică (pentru anonim_4396):

Eros versace, de unde recomanzi sa il cumpar?

| anonim_4396 a răspuns (pentru leolord669):

De pe notino

| Hakimi a răspuns (pentru leolord669):

Notino.ro

| Hakimi a răspuns:

Versace Eros sau Dior Sauvage si sunt mai ieftine pana in 200 lei

| leolord669 explică (pentru Hakimi):

Eros versace, de unde recomanzi sa il cumpar? ca anumite magazine nu vind produse autentice