| anonim_4396 a întrebat:

Bună ziua
Cunoaște cineva vreun site unde totul este foarte ieftin (fără haine)
Eu știu de import direct dar produsele sunt aproape la același preț ca și în magazin
Sau poate știți vreun magazin in Vâlcea
Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Alibaba, wish, si mai sunt cateva

| LRS a răspuns:

Incearca jooom, eu mi-am mai comandat de acolo si am primit exact ce era in poza. Alibaba, aliexpress sau wish sunt destul de dubioase...

| GenSto a răspuns:

Încearcă la noi: https://gensto.ro, poate găsești ce iti trebuie. Dacă nu găsești, contacteaza-ne pe messenger si poate iti facem rost de ceea ce dorești, la un pret bun.winking