| Capnn03 a întrebat:

Buna ziua. Daca am cumparat un produs de pe olx vandut de o firma il pot returna? Am primit si garantie

3 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Sigur, din moment ce ai factura si garantie.

| ZokoZEW a răspuns:

Salut! Da, ai putea, numai ca s-ar putea sa iti ceara un act de identitate sau ceva, si pe garantie nu este trecut numele tau...

| Pths89 a răspuns:

Dacă ai factura ca este vândut de o firma ai toate drepturile de returnare/rambursare, mai mult, din orice achiziție online te poți retrage în termen de 14 zile fără nicio explicație