| dmz123 a întrebat:

Buna ziua, de unde as putea sa cumpar un cadou pentru nunta?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De la orice magazin pentru casa: electrocasnice, electronice, electrice, crtistaluri, portelanuri, aurarii samd.

Daca-mi permiti, eu ti-as sugera sa nu le cumperi nici un cadou, mai bine le dai lor banii ca s-ar putea sa nu le placa cadoul, sau sa nu le trebuiasca ori sa aiba mai multe de acelasi fel.
Imi aduc aminte ce frustrati am fost cand la nunta noastra am avut vreo 4 fiare de calcat, 2 masini de saplat rufe, lenjeriid e pat pentru 1 persoana pe care nu le-am putut nici macar folosii, zeci de seturi de pahare si cate si mai cate, toate inutile, fiindca nu ne trebuia nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De la eMAG

| johnnny123 a răspuns:

"Un cadou pentru o nunta" poate insemna orice de la un prajitor de paine pana la un yacht (daca este o nunta de miliardari). In concluzie, cadouri diferite se cumpara din locuri diferite.

De unde sa stim noi ce vrei sa cumperi si ce buget ai?

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cauta pe Facebook lucruri handmade. Sunt multe grupuri de cadouri personalizate unde poti sa gasesti ceva interesant.

| dmz123 explică:

As vrea sa le cumpar ceva ce sa le ramana amintire, ceva dragut, nu lucruri casnice. Sigur ca o sa le dau si bani dar voiam sa le iau si ceva special.

| Iulianmary a răspuns:

Salutare eu am gasit aici cadouri frumoase
https://cutiuta-muzicala.ro/