| JohnnyWalkerBravo a întrebat:

la ce si cate Magazine gasesc Trabucuri, si la ce Preturi? si se vand in Pachete sau doar una? dau Funda.

Răspuns Câştigător
| Robber01 a răspuns:

Pe calea Floreasca gasesti unul, langa Piata. se vand si la pachet.

| JohnnyWalkerBravo explică (pentru Robber01):

Cum se numeste Magazinul?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La toate supermarketurile se gasesc tigari si se vand doar la pachet, nu cu bucata.

| Black13LoL a răspuns:

Gasesti la orice magazin in general, depinde de locatie, de exemplu eu le cumpar de la o taraba(non-stop) Dau 6 lei pe unul. Sunt si alte modele. Nu stiu. Intreaba la magazine, nu cred ca o sa gasesti la sat, eventual la orase

| DragonulZen a răspuns:

Salut,
Trabucuri gasesti la toate tutungeriile din supermaret-uri si mall-uri mai sunt si "chioscurile" sau "tarabele" amenajate in market-urile sa mall-urile mari pe centru unde se vinde asa ceva si de unde poti cumpara si ustensile gen o bricheta mai deosebita o scrumiera, ghilotina pentru trabucuri sa le retezi capul inainte de aprindere sau partea inestetica dupa ce l-ai stins si vrei sa pastrezi restul pentru o aprindere ulterioara etc. si da in principiu trabucurile se vand la bucata, ele nu se vand la pachet doar la cutie la pachet se vand tigarile de foi, este o mica mare diferenta. happy Enjoy!