| aestahv a întrebat:

Bună ziua. Știți cumva vreun magazin fizic din Constanța unde aș putea găsi sticluțe mici (5ml-10ml) de parfum reîncărcabile pentru călătorii, vă rog? Vă mulțumesc frumos.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.De obicei nu prea exista astfel de magazine, pentru ca ar fi o portita in plus pentru cei care se ocupa de produse contrafacute.In schimb exista colectionari si persoane care fac schimb de parfumuri, in cantitati mici.Gasisem un grup pe Facebook, nu stiu daca mai exista acum.

| aestahv explică (pentru dullcat):

Eu vorbesc de recipiente reîncărcabile pentru călătorii. Nu de parfumuri contrafăcute sau de mostre de parfum. Gen sticluțe de alea mici pe care le încarci tu cu parfum de al tău ca să nu iei ditamai sticla de parfum în călătorii.
Pe net se găsesc pe toate site-urile dar nu merită transportul ele find niște chestii ieftine.
Se mai numesc "atomizoare de parfum".

| aestahv explică (pentru dullcat):

Caută pe google sau eMAG "atomizor parfum reîncărcabil" ca să înțelegi despre ce zic, e ceva gen ca și seturile alea de recipiente mici transparente pentru cosmetice pe care le poți lua în valiză când zbori.

| UserRo10 a răspuns:

Buna. Stiu ca vazusem in trecut in Dm, dar nu mai stiu exact