| monicavlada5 a întrebat:

Bună TPU.
Dacă am dat comandă de pe Shein și am platit totalul. Când sosește curierul la domiciliu mai trebuie să-i plătesc ceva in plus sau plătește compania shein? De obicei cu ce curier vine comanda shein?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă ai platit online ce sa mai plătești la curier?

| monicavlada5 explică (pentru suntserios):

A deci nu mai plătesc? Doamne deci eu cu comanda asta am dat în panici. Mersi mult

| Hyperion7 a răspuns:

Cum ți-am mai zis, nu ar mai trebui sa plătești suplimentar.
Cat despre cu ce curier ar veni, cel mai probabil cu fan Courier