| Erekest a întrebat:

Bunăă TPU! Facem la școală "Secret Santa" iar eu trebuie să fac cadou unui băiat! Dați-mi niște idei de cadouri până în 50 de lei! Vă rog!

3 răspunsuri:
| gothicbat a răspuns:

E colegul tău, tu îi știi mai bine preferințele decât noi, niște străini.

| Miriamj a răspuns:

Dacă este colegul tau, probabil trebuie să știi cât de cât ce gusturi are dar totuși... Iti spun din proprie experienta pentru ca si eu făceam astfel de cadouri in școală, ii poți lua : " o minge de fotbal, un ceas, un parfum, un cadou personalizat gen un glob cu numele lui ...ca tot vine crăciunul, nu ai precizat ce vârstă are, poate reușeam să te ajut mai bine!

| Erekest explică (pentru Miriamj):

Are 15 ani...sunt a 9-a, nu îl cunosc chiar atât de bine până acum