| GergyE a întrebat:

Bunaa!:*... vreau si eu site. uri cu genti mari si cat mai ``funky``big grin... fundita:*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci mergi inainte si cand vezi copacu ala carae sta sa se darame faci stanga acl sunt niste magazine de 100 d mi orce produs si cumperi d acl dupa mergi inapoi si o sa vezi niste caini aia t alearga pic t impiedici ti se rup hainele si geanta si esti funky

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
La Cheap and Chic Shop gasesti haine si accesorii designer incepand de la 30 Ron!

Transport gratuit prin Posta Romana.
http://cheapandchicshop.blogspot.com/