| FashionStyle a întrebat:

Bunaa...cine ma poate ajuta,cu niste site-uri,cu posete/genti,mai mari,si incapatoare,pentru scoala? vreau sa aiba si manerele alea doua, si inca un maner, cel lung:d..si sa nu fie prea scumpe..va rog!

3 răspunsuri:
| Katoky a răspuns:

Deci am o geanta incapatoare de la fishbone o geanta albastra cu niste flori si ca un fel de pesti mie imi place is fata uite linkul:ravisantpapetarie.ro.
funda? pls

| spi a răspuns:

Bobomoda.ro

| argebit a răspuns:

Vezi si pe www.alesa.ro, sunt sute de modele, sunt si rucsacuri din piele, astea sunt tari de tot si merg f bine la scoala :-)