| minionforever2005 a întrebat:

Bunaaa! Am comandat un Mystery Box de pe https://mysterybox.ro si voiam sa va cer parerea. Site.ul pare de incredere, dar nu ma convinge si nu sunt sigura daca sa anulez comanda. Voi ati comandat? Cum vi s-a parut? Cam ce ati primit?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce naibi comandati ma mistery box-uri, si de unde moda asta?
Ba eu stiu o treaba, vrei sa-ti iei o camera foto de 1500 ron, 1500 ron dai pe ea.
Vrei sa-ti iei o tastatura la 200 ron, dai 200.
Vrei sa iei un **** care nici nu sti ce e, gunoiu altuia, si sa pierzi bani? atunci iei un mistery box.
Aia il vand cu, sa zicem 200 ron, si cumpara cele mai ieftine cacaturi care valoreaza decat 100 sau si mai putin.
Nu va lucra nimeni in piedere, sa-ti vanda tie o cutie misterioasa(lol) si sa iasa pe minus, sa o vanda cu 200 si ei sa puna lucruri de 300 lei in ea.

| minionforever2005 explică (pentru anonim_4396):

Mersi pentru parere, dar mi se pare ca esti putin pe langa subiect. Eu ma adresam celor care deja au cumparat si, crede-ma, sunt constienta la ce riscuri ma supun. Din nou, multumesc, dar nu mi-ai fost de prea mare ajutor. =)