| ella_2227 a întrebat:

Buuuuunawave! peste cateva zile este ziua verisoarei mele are 11 ani si as vrea sa ii iau un cadou dragut, ce imi recomandati? thinking eu sincer n-am nicio idee, asa ca orice parare este bine venita! dau fundita la cea mai frumos idee :X

Răspuns Câştigător
| Alecsandraa97 a răspuns:

Pai poti sai iei un tricou, lantisor cu cercei, ornamente de camera, o perna de pat, costum de baie(ca acum e cald), farduri(daca foloseste), un ghiozdan, bani sau o rama cu o poza cu voi douahappy

Daca vrei poti sa faci asa: Cumperi o plasa de cadouri draguta care sa contina: un tricou, o ciocolata finuta, un lantisor sau o matrioshka. Vei ajunge cam la pretul de 50-70 lei, depinde de preturi.happy La muti ani verisoarei tale si distractie placuta! te-am :*

Funda?big grin

9 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin
daca chiar nu stii ce sa-i cumperi poti sa-i dai banihappy
sau uite iti zic eu cateva exemple...
poti sa-i cumperi ceva pentru scoala (penar, pixuri) etc.
poti sa-i cumperi un portofel, sau o bluza dragutahappy
un ursulet de plus.
bibelouri dragute, flori
etc...
sau poti sa mergi la un magazin de cadouri si acolo sigur vei gasi ceva dragut care sa-i placa big grin
sper ca te-am ajutathappy
si la multi ani verisoarei talehappy

| ZâmβέŤ a răspuns:

Un ursulet de plus, o cutie de bomboane.
Un bibelou, nu mai stiu nici eu.
Bani daca vrei:d :p

| Crisu a răspuns:

Pai ai avea multe obtiuni:Un set dragut cu lantisor, bratara si cercei, de altfel ai putea sa ii e si o jucarie de plus ptc. chiar daca nu mai e f. mica jucariile de plus sunt inca bine venite, sau un tricou dragut ceva. Tu stii ce gusturi are verisoara ta si ce ii place si ce nu tongue

| mimiwewem a răspuns:

Salut, ii poti oferi multe de exemplu:Un ghiozdanhee hee, o pernuta mica, un parfumhappy... e. t. c. ce vrei tu:*
La multi ani! din partea meakiss
papa

| TheAnonimGirl a răspuns:

Avand in vedere ca are 11 ani ar trebui sa ii iei ceva pentru varsta ei.De exemplu:un ghiozdan cu idolul ei, haine, poate un ursulet de plus:X, un tablou cu voi doua ca sa isi aduca aminte de tinehappy...sau poate ai auzit-o spunand ce si-ar dori de ziua ei.
Mult noroc si distractie placutahappy

| TheAnonimGirl a răspuns:

Avand in vedere ca are 11 ani ar trebui sa ii iei ceva pentru varsta eihappy. Iti dau cateva exemple:un ghiozdan cu idolul ei, un ursulet de plus, haine, ceva cu numele ei(poate un lantisor sau o bratara) sau chiar un tablou cu voi doua.
Mult noroc si distractie placuta!happy

| CRISTINA_5101 a răspuns:

Inca este copil, cel mai frumos cadou ar fi un ursulet supradimensionat care sa o impresioneze si sa il aiba mereu in camera ei.Hainele o sa ii ramana mici, dulciurile le mananca, banii ii cheltuie dar mie mi-ar placea foarte mult acest cadou.

| Alexandraaa_5286 a răspuns:

Buna scumpaa:*
Depinde de ce fel de cadou vrei sa ii faci. eu la zia verisorului meu eram in exact aceeasi situatie. eu iti dau cateva idei acum ramane la alegerea ta ce vreihee hee
1. poti sa faci rost de cutii de dimensiuni din ce in ce mai mari, si sa le bagi una in alta iar in cutie altaruri de celalalte cutii poti sa pui ziare taiate, confeti, cartoane. si in ultima cutie sa pui ceva simbolic... un inel. sau eu i-am pus verisorului meu un "tort" care de fapt era o prajiturica cu friscahee hee. Asta daca vrei sa i faci o surpriza de neuitat si daca are partyhee hee.
2. Poti sa ii faci pe langa cadoul cu cutiile niste diplome in care sa ii exprimi iubirea [de ex: iti multumesc pentru ca in toti acesti ani ai avut rabdare cu mine, ai fost o verisoara devotata. etC!]
2. Poti sa iii iei niste cercei si un inel din argint+ o scrisorica facuta din inimahee hee.
Sper sa nu fie prea tarziu:*
Succes cu cadou scumpaa>big grin

| ella_2227 explică:

Multumesc pentru idei, dar ar fi o prb ca eu nu stiu ce-i pl ei, mersi xcum alexandraaa dar eu nu sunt genu acela de fata nu stiu, sa imi exprim sentimentele, nu stiuhappy (fara suparare, ok?) si mai astept si alte idei, xcum mi-au placut ideile voastre:X