| IonutSava a întrebat:

Cam cat ar costa o macheta de la masini de legenda fara revista?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...cred ca ar costa cam cu 2 sau 3 lei mai putin.thinking

Sper ca te'am ajutat.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...cred ca ar costa cam cu 2 sau 3 lei mai putin decat cu tot cu revista.

Sper ca te'am ajutathappy wave bafta!

| PaulCCraciun a răspuns:

Am vazut masinute din alea cam la 100-150 ron numai ca era putin mai mari, dar nu foarte mult, cam cu 2cm mai lungi.

| mickeye a răspuns:

Peste mai mult timp ar putea costa mai mult. Oricum 25 ron e un preț foarte mic pentru o astfel de machetă.

| BomboDinCongo a răspuns:

Peste mai mult timp ar putea costa mai mult. Oricum 25 ron e un preț foarte mic pentru o astfel de machetă.

| Capser a răspuns:

Nu prea gasesti fara dar nu-s vorbeste cu cineva care avea revista si cerei macheta...