| SNIPƎR a întrebat:

Cand apare numarul 2 din revista,, Masini de legenda" funda

5 răspunsuri:
| DontForgetMe a răspuns:

Joi, 13 octombrie.

| elrusso a răspuns:

Azi a aparut, tocmai am aflat. Eu o primesc saptmana viitoare impreuna cu numarul 3big grin

| DontForgetMe a răspuns (pentru elrusso):

Si eu la felhappy... e mai rentabil cu abonament in primul rand ca nu iti faci griji ca poate nu mai gasesti si primesti si niste cadouri big grin si scapi si mai ieftin!

| elrusso a răspuns (pentru DontForgetMe):

Sa nu uitam ca daca ai prieteni care cumpara si ei asta si nu se gandesc sa-si faca abonament, tu vei avea colectia completa in jumatate din timp, in timp ce se vor strofoca sa astepte fiecare numar la 2 saptamani. Asta duce la niste misto-uri pe care abia astept sa le fac, nu cu rautate bineinteles big grin. Apropo, nr 2 e cu ARO, am vazut cand am mers la facultate azi.happy

| DydyAlynutza a răspuns:

A aparut! Ai grija! Se vand foarte repede, ar trebui de dimineata sa te duci la chiosc si la iei pentru ca altfel nu sunt sanse mari sa mai gasesti!
Succes!