| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat ar costa personalizarea unei cani? Vreau sa scriu ceva cu alb pe o cana neagra

2 răspunsuri:
| AndradaMelania a răspuns:

Depinde une mergi, eu mi-am facut in polus un lantisor gravat, a fost 5 lei.
Nu cred ca ar depasi mai mult de 10 lei, eu zic totusi sa mergi si sa intrebi, nu e asa greuoh go on.
Baftahappy

| Kosmina_Kosmi_1995 a răspuns:

Eu mi-am facut o personalizare si am dat 15 lei dar mi-am personalizat-o cam toata cana si depinde unde mergi si cat ti-o personalizesi. FUNDA?