| Rebbbeca a întrebat:

Cam cat costa o crema de protectie solara? Factor mare de protectie big grin Dati-mi idei, maine ma duc la Lac Cu Sarat si crema e expirata...

Răspuns Câştigător
| mariaWoW a răspuns:

Pai o crema cu un factor mare de protectie este una de 50 si costa cam 32 de lei.dar este cu factor si mai mare dar mult mai scumpa 50 este foarte buna crede-mabig grin
Funda?happy

3 răspunsuri:
| AnOnIm20202020 a răspuns:

Am vazut la Bucuresti, in kaufland preturi diferite:6 lei, 9 lei, 10 lei, 15 lei, 17 lei, 20 lei. daca nu esti din Bucuresti poti gasi cam la acelasi pret in alt oras.dar daca te duci la un super market gen billa, cora, etc este mai eftin, la mine la kaufland cea mai ieftina crema este 6 lei, cea mai scumpa este vreo 15-20 lei este aceiasi cantitate dar alta calitate, daca ei de la un chiosc poate fi cel putin 10-15 lei.
Funda?

| Upz0r3 a răspuns:

Depinde.10 pana in 50 de lei. Du-te la farmacie.

| Corina34 a răspuns:

Daca vrei una cat de cat buna e peste 25 de lei:*