| IoanaaIoanaa10 a întrebat:

Cam in cat timp vine o comanda de pe cel.ro? Ati patit sa nu se mai livreze comanda?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In două zile lucrătoare ajunge comanda (să nu fie weekend-ul printre ele)

| ClaudiuM1997 a răspuns:

In mod normal 1, 2 zile lucratoare.Nu te costa nimic sa o anulezi, poti face asta oricand.

| Ruxi942 a răspuns:

Ar trebui sa ajunga in maxim 3 zile, poti astepta mai mult daca ai nevoie de produs si nu l gasesti pe alt site. Pe http://mallcopii.ro/ le am primit in 2 zil chiar.