| Rombix a întrebat:

Ce parere aveti de cel.ro? Sunt seriosi? in cat timp iti vine comanda?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

Comanda iti ajunge in functie de starea stocului produsului in depozitul lor local. In mod normal nu dureaza mult, dar acum sunt sarbatorile.
Cand clientul e o firma, sunt foarte seriosi.
Pentru persoane fizice, depinde de produs si politica producatorului. Dar in mod normal nu ar trebui sa existe neplaceri.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, foarte seriosi.
Comanda vine in functie de cat de aglomerati sunt, oricum destul de repede.

| Mihalachivlad a răspuns:

E bunicel. Sunt serioși