| هوراس a întrebat:

Când e Black Friday la site-ul mediagalaxy.ro?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Pe 29.

| alexs99 a răspuns:

S-ar putea sa fie chiar vinerea aceasta, pe 22, cum va fi la mai multe magazine online.Insa,la cele mai multe magazine, online sau offline Black Friday va avea loc in data de 29 noiembrie.

| Latinmoon a răspuns:

Pe 29 noiembrie sigur!winking

| Rockat a răspuns:

Peste tot e in 22.11

| larisalary12 a răspuns:

Pe 29 noiembrie cred

| TheoryOfHarmony a răspuns:

Black Friday in mod normal este pe 29.11, dar unele magazine au decis sa puna pe 22.11. Nu ma pot pronunta sa spun motivul, nu am inteles de ce au luat aceasta decizie, asa ca prefer sa tac.
Idea este ca sunt cam 90% sigura ca Media Galaxy o sa aiba Black Friday pe 22. Asa ca iti recomand sa te pregatesti pentru 22, iar in cel mai rau caz, daca nu este pe 22, mai astepti o saptamana. Sper ca te-am ajutat!