| cooldreams a întrebat:

Cand sunt sanse sa prind cele mai mari reduceri la electronice? in noiembrie, in preajma Craciunului sau dupa Anul Nou?

Răspuns Câştigător
| dygas a răspuns:

In ianuarie sunt cele mai bune pretzuri pentru ca pica vanzarea rau si baga promotii mari pentru a vine

p.s : am lucrat intr un magazin mare de electrocasnice si stiu ce zic

5 răspunsuri:
| Ada11 a răspuns:

Categoric imediat dupa Anul Nou.

| myruna2012 a răspuns:

In preajma Craciunului!

Pentru ca atunci oamenii cumpara cadouri si de asta!

Succes!

Funda plz

| SRDC a răspuns:

Cele mai mari reduceri sunt la sfarsitul lunii noiembrie cand este si BRACKFRIDAY, cand toate preturile cad foarte mult pana la -80% -90%.

| Slow13 a răspuns:

In preajma Craciunului