| suităr a întrebat:

Care ar fi cea mai tare inventie?

11 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

O farfurie de mancare care sa nu se goleasca niciodata.

| Northern a răspuns:

Mașina timpului.

| callie2 a răspuns:

S-a inventat deja: internetul

| justme9 a răspuns:

Cuptorul cu microunde cu functia de racire happy

| infectieacuta a răspuns:

Un pistol care sa traga cu gloante din aer comprimat... adica un pistol care absoarbe oxigenul si il elibereaza cu presiune, in asa fel incat viteza sa fie de 2km/s si sa gaureasca tot ce trece in cale \m/

| Buubbu a răspuns:

Un 3D printer!devildevildevil

| Cosmin_Filaret_1999 a răspuns:

Oamenibig grin Dumnezeu ne-a creat pe noi deci asta este cea mai tare inventie dupa vine masini si multe altelebig grin

| ImAUnicorn a răspuns:

Robotul care face înghețată infinită :3.

| CrownUp a răspuns:

Niste ochelari care te ajuta sa iti verifici mailul, sa faci cautari si chiar sa primesti indicatii referitoare la directia in care vrei sa mergi. big grinhee hee

| ImAUnicorn a răspuns (pentru CrownUp):

S-a vorbit despre asta la DDH -_-.

| AlexIonut2013 a răspuns:

Sa te teleportezi.