| Ford_8685 a întrebat:

Care camere foto sunt mai bune cele cu acumulatori li ion sau acumulatori gen bateria AAA?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Bateria nu influenteaza performantele aparatului.
Oricum si al cele cu baterii gen AAA e indicat sa iei acumulatori, putand astfel reincarca in loc sa tot schimbi bateria.

| Ford_8685 explică (pentru CataC):

Merci, imi zici ce parerea ai despre un Sony cyber shot dsc-w560 e ceva de capul lui chiar daca are 14 mp, si cam cat ar merita sa o cumpar de la un prieten de-al meu?

2 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Http://www.quickmobile.ro/......lver-82145 Cam astea sunt preturile, astea fiind cele mai ieftine de pe piata. Vezi si tu, poate merita sa iti iei unul nou.