| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt cei mai buni acumulatori pentru aparate foto?

Răspuns Câştigător
| cipricocut a răspuns:

Ce fel de acumulatori? gen telefon, patrate? sau baterii reincarcabile, daca e vorba de baterii iti recomand SANYO, am 2 acumulatori sanyo de 4 ani si inca sunt buni, am cumparat duracel de juma de an si deja nu mai merg. Dar sa te uiti pe baterie la mAh sa fie cat mai mare. sanyo ce le am sunt de 2700mAh duracel 3200mAh.

4 răspunsuri:
| aleerawr a răspuns:

Da,baterii am nevoie. si pot gasi peste tot?thinking

| cipricocut a răspuns (pentru aleerawr):

Pai daca te duci in magazine gen selgros.gasesti sigur, dar vezi de incarcator ca e si ala important, sa nu fie chinezarie la 2 lei ca strici acumulatorii, ia unu care se opreste singur cand sunt incarcate bateriile, sau ceva cu led rosu-verde, sa te anunte cand sunt incarcate

| aleerawr a răspuns (pentru cipricocut):

Eu am incarcator de la varta, e bun?

| cipricocut a răspuns (pentru aleerawr):

Cred ca da