| Yaoi4Me a întrebat:

Care e marimea universala la caciuli?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Adica este atat de elastica incat se potriveste pe toate capatanile.

| Macryna a răspuns:

Marimea universala adica pentru toti bostani care degera laughing)

| dadine a răspuns:

Caciulile sunt cu marime universala, adica ele fiind tricotate- jerseu tricotat sau tricot cu bucle mari, ele sunt ajustabile - de aceea pe mai multe site-uri vei gasi marime universala. In rest la palarii si sepci- ai circumferinta capului (52, 56 etc.) sau conversia in S, M, L - adica marime standard.